al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice 32 254 36 79 sekretariat@sp58katowice.pl |
SPOTKANIA
Najbliższe spotkanie Rady Rodziców: 26.09.2023 r. (wtorek) o godz. 17.00.
PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 58
im. MARII DĄBROWSKIEJ W KATOWICACH
w roku szkolnym 2023/2024
Przewodnicząca: Lucyna Piekarczyk-Kusina
Wiceprzewodniczący: Tatjana Hordin
Sekretarz: Anna Piowczyk
Skład Komisji Rewizyjnej
Przewodnicząca: Agata Kowalicka
Członkowie: Katarzyna Bera, Magdalena Chluba
Członkowie Prezydium Rady Rodziców
Numer konta bankowego Rady Rodziców SP 58 w Katowicach:
63 1020 2313 0000 3102 0424 8472
ROZLICZENIA
Harmonogram zebrań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
Spotkanie | Data | Adresaci i godziny |
Zebranie organizacyjne | 19.09.2023 21.09.2023 |
godz. 17.00 klasy 1-3 godz. 17.00 klasy 4-8 |
Konsultacje | 26.10.2023 | godz. 17.00 - 18.00 |
Konsultacje | 14.12.2023 | godz. 17.00 - 18.00 |
Zebranie śródroczne | 16.01.2024 18.01.2024 |
godz. 17.00 klasy 1-3 godz. 17.00 klasy 4-8 |
Konsultacje | 26.03.2024 | godz. 17.00 - 18.00 |
Konsultacje | 23.05.2024 | godz. 17.00 - 18.00 |
Zebranie podsumowujące | 04.06.2024 06.06.2024 |
godz. 17.00 klasy 4-8 godz. 17.00 klasy 1-3 |
KONSULTACJE 14.12.2023 r.
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Nauczany przedmiot |
Godziny |
Nr sali |
Klasa |
1. |
Baczyńska Agnieszka |
matematyka |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
2. |
Bilińska Magdalena |
język polski |
17:00 - 18:00 |
53 |
6b |
3. |
Blicharska Renata |
przyroda, geografia |
17:00 - 18:00 |
47 |
6a |
4. |
Błońska Zofia |
język polski |
17:00 - 18:00 |
44 |
5c |
5. |
Błotko Małgorzata |
informatyka |
17:00 - 18:00 |
45 |
8b |
6. |
Brodacka Anna |
Nauczyciel współorganizujący, rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
12 |
7b |
7. |
Brzezina Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
33 |
3a |
8. |
Chmielowiec Piotr |
Nauczyciel współorganizujący, rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
42 |
4b |
9. |
Ciesielska Dorota |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
36 |
1b |
10. |
Etryk Irena |
rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
11. |
Garncarczyk Dariusz |
Wicedyrektor, historia |
17:00 - 18:00 |
50 | |
12. |
Gawlas Barbara |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
34 |
2c |
13. |
Gawłowska Barbara |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
21 |
3d |
14. |
Gawliczek Agnieszka |
język angielski |
17:00 - 18:00 |
52 |
5b |
15. |
Golemiec Karolina |
psycholog |
17:00 - 18:00 |
48 |
5a |
16. |
Gorzela Joanna |
język angielski |
17:00 - 18:00 |
32 |
4d |
17. |
Grabizna-Kusz Edyta |
przyroda, chemia |
17:00 - 18:00 |
54 |
7c |
18. |
Guziak Anna |
język polski |
17:00 - 18:00 |
49 |
8a |
19. |
Jakubowska Sandra |
matematyka, zajęcia komputerowe |
17:00 - 18:00 |
43 |
7a |
20. |
Jasińska- Sikora |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
11 |
1c |
21. |
Jurczyk Marta |
język polski |
17:00 - 18:00 |
42 |
4b |
22. |
Kacperska Monika |
wychowanie fizyczne |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
23. |
Kłembek Dorota |
informatyka |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
24. |
Knapik Joanna |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
30 |
3b |
25. |
Konik-Leszczyńska Anna |
historia, rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
26. |
Konrad Urszula |
Nauczyciel współorganizujący, rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
52 |
5b |
27. |
Kościołek Aleksandra |
rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
28. |
Kubis-Szlachta Aleksandra |
Wicedyrektor, nauczyciel bibliotekarz |
17:00 - 18:00 |
24 |
|
29. |
Kuczmik Ewa |
wychowanie fizyczne |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
30. |
Kukułka Patrycja |
Wychowawca świetlicy |
17:00 - 18:00 |
10 |
|
31. |
Labus Karolina |
Nauczyciel współorganizujący |
17:00 - 18:00 |
36 |
1b |
32. |
Lagierska Danuta |
wychowanie fizyczne |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
33. |
Łagódka Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
29 |
3c |
34. |
Miłaszewska Agnieszka |
Nauczyciel współorganizujący |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
35. |
Mizera Bartosz |
muzyka |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
36. |
Moczko Krzysztof |
religia |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
37. |
Nowak Zofia |
Nauczyciel współorganizujący, rewalidacja |
17:00-18:00 |
53 |
6b |
38. |
Ogórek Beata |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
27 |
1a |
39. |
Oracz Agata |
etyka |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
40. |
Pałka Maria |
muzyka |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
41. |
Pastwa Bożena |
pedagog |
17:00 - 18:00 |
23 |
|
42. |
Prandzioch Aleksandra |
Nauczyciel współorganizujący, rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
49 |
8a |
43. |
Radziejowska-Kosiak Ilona |
rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
44. |
Robaszkiewicz Aleksandra |
Wiedza o społeczeństwie, wdż |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
45. |
Rygielska Romana |
Nauczyciel bibliotekarz |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
46. |
Siemianowska Emilia |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
35 |
2a |
47. |
Sokołowska-Brodowy Beata |
rewalidacja |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
48. |
Sordyl Katarzyna |
Nauczyciel współorganizujący |
17:00 - 18:00 |
28 |
2b |
49. |
Szczepanik Krzysztof |
wychowanie fizyczne |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
50. |
Szota Anetta |
informatyka, plastyka, zaj. techniczne |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
51. |
Szukalska Katarzyna |
Nauczyciel współorganizujący |
17:00 - 18:00 |
29 |
3c |
52. |
Szydłak Ewelina |
język angielski |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
53. |
Trembaczowska-Brom Katarzyna |
język angielski |
17:00 - 18:00 |
51 |
6c |
54. |
Varżagolis Elżbieta |
język polski, język niemiecki |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
55. |
Wacławik Maciej |
język angielski |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
56. |
Walaszczyk-Szkutnik Karolina |
matematyka, zajęcia komputerowe |
17:00 - 18:00 |
12 |
7b |
57. |
Warwas Agata |
edukacja wczesnoszkolna |
17:00 - 18:00 |
28 |
2b |
58. |
Węgrzyn Irena |
matematyka |
17:00 - 18:00 |
51 |
4c |
59. |
Witkowska Sylwia |
religia |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
60. |
Wodarczyk Elżbieta |
Wychowawca świetlicy |
17:00 - 18:00 |
10 |
|
61. |
Zabielska Dorota |
edukacja dla bezpieczeństwa |
17:00 - 18:00 |
41 |
|
62. |
Żak Milena |
Nauczyciel współorganizujący |
17:00 - 18:00 |
30 |
3b |
Harmonogram sal na zebrania z rodzicami w dniu 16.01.2024
ODDZIAŁY 1 – 3 godz. 17.00
Oddział i wychowawca |
Nr sali |
Godzina |
1a – B. Ogórek |
27 |
17.00 |
1b – D. Ciesielska, K. Labus |
36 |
17.00 |
1c – A. Jasińska-Sikora |
34 |
17.00 |
2a – E. Kaczoch |
35 |
17.00 |
2b – A. Warwas, K. Sordyl |
28 |
17.00 |
2c – B. Gawlas |
11 |
17.00 |
3a – A. Brzezina |
33 |
17.00 |
3b – J. Knapik, M. Żak |
30 |
17.00 |
3c – A. Łagódka, K. Szukalska |
29 |
17.00 |
3d – B. Gawłowska |
21 |
17.00 |
Harmonogram sal na zebrania z rodzicami w dniu 18.01.2024
ODDZIAŁY 4 – 8 godz. 17.00
Oddział i wychowawca |
Nr sali |
Godzina |
4a – D. Gorzela |
57 |
17.00 |
4b – M. Jurczyk, P. Chmielowiec |
42 |
17.00 |
4c – I. Węgrzyn |
21 |
17.00 |
4d – J. Gorzela |
32 |
17.00 |
5a – K. Golemiec |
48 |
17.00 |
5b – A.Gawliczek, U. Konrad |
52 |
17.00 |
5c – Z. Błońska |
44 |
17.00 |
6a – R. Blicharska |
47 |
17.00 |
6b – M. Bilińska, Z. Nowak |
53 |
17.00 |
6c – K. Trembaczowska-Brom |
51 |
17.00 |
7a – S. Jakubowska |
43 |
17.00 |
7b – K. Walaszczyk-Szkutnik, A. Brodacka |
11 |
17.00 |
7c – E. Grabizna-Kusz |
54 |
17.00 |
8a – A. Guziak, A. Prandzioch |
49 |
17.00 |
8b – M. Błotko |
45 |
17.00 |
2024/2025
AKCJA REKRUTACJA |
|
Szkoła Podstawowa nr 58 Al. Bolesława Krzywoustego 11 32 254-36-79 |
|
Jeżeli dziecko zamieszkuje w obwodzie Naszej szkoły:
|
Pierwszy etap rekrutacji trwa od 11 marca do 22 kwietnia 2024 r. Zgłoszenie kandydata do przynależnej mu obwodowej szkoły podstawowej odbywa się w systemie elektronicznym: https://katowice.e-nabor.pl. Po dokonaniu zgłoszenia w systemie elektronicznym rodzic powinien wydrukować wygenerowane zgłoszenie, a następnie podpisane (wraz z załącznikami) przekazać do szkoły obwodowej. |
Jeżeli dziecko zamieszkuje poza obwodem Naszej szkoły: |
Drugi etap rekrutacji trwa od 22 kwietnia do 7 maja 2024 r. (decydując się na szkołę inną niż obwodowa, nie bierzemy udziału w pierwszym etapie rekrutacji). Wniosek o przyjęcie kandydata składamy w systemie elektronicznym: https://katowice.e-nabor.pl. Następnie drukujemy i przekazujemy podpisany wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do placówki pierwszego wyboru. |
-------------------------------------------------------------------------
Rekrutacja 2023/2024
Zarządzenie nr 2965/2023 Prezydenta miasta Katowice
W związku z nowelizacją przepisów dot. sposobu rozliczania zwrotu kosztów dowozu, wprowadzono nowe wzory wniosków.
UWAGA! W chwili obecnej funkcjonują 3 wnioski (do pobrania poniżej):
Wniosek o skierowanie do kształcenia specjalnego
Wniosek o organizację dowozu (dowóz zbiorowy)
Strona 1 z 3