• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Wkrótce ferie zimowe. Baw się i pamiętaj o bezpieczeństwie.

Bądź bezpieczny zimą. Baw się bezpiecznie!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

bez plecakow W związku z realizacją projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego pt. „Miesiąc ważenia tornistrów” sprawdzaliśmy na początku miesiąca ciężar przynoszonych do szkoły tornistrów. Teraz wraz z Samorządem Uczniowskim proponujemy akcję "Tydzień bez plecaka w szkole", która będzie się odbywała 22 - 26 października 2018 r.

Cele akcji:

• popularyzacja wśród uczniów właściwej higieny pracy polegającej na zminimalizowaniu noszenia na terenie szkoły ciężkich plecaków z podręcznikami;
  • uświadomienie uczniom właściwego zorganizowania własnego pobytu w szkole poprzez pozostawienie większości podręczników w szafkach uczniowskich i przychodzenia na zajęcia lekcyjne tylko z właściwym zestawem edukacyjnym.

Nauczyciele będą motywowali uczniów do wchodzenia na poszczególne zajęcia lekcyjne tylko z koniecznymi przyborami i podręcznikami. Dla uczniów, których tornistry nie zmieszczą się do szafki, zostanie wyznaczone przy portierni miejsce, gdzie będą mogli je bezpiecznie zostawić na czas pobytu w szkole.

Opiekunowie SU