vulcan        bip logo

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Zgłaszać się można w bibliotece od 6.11.

Weź udział w największych zawodach czytelniczych.

14.11.2018 r. - Miejski konkurs "Magiczne wiersze".

Kolejna edycja konkursu "Magiczne wiersze".

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

bez plecakow W związku z realizacją projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego pt. „Miesiąc ważenia tornistrów” sprawdzaliśmy na początku miesiąca ciężar przynoszonych do szkoły tornistrów. Teraz wraz z Samorządem Uczniowskim proponujemy akcję "Tydzień bez plecaka w szkole", która będzie się odbywała 22 - 26 października 2018 r.

Cele akcji:

• popularyzacja wśród uczniów właściwej higieny pracy polegającej na zminimalizowaniu noszenia na terenie szkoły ciężkich plecaków z podręcznikami;
  • uświadomienie uczniom właściwego zorganizowania własnego pobytu w szkole poprzez pozostawienie większości podręczników w szafkach uczniowskich i przychodzenia na zajęcia lekcyjne tylko z właściwym zestawem edukacyjnym.

Nauczyciele będą motywowali uczniów do wchodzenia na poszczególne zajęcia lekcyjne tylko z koniecznymi przyborami i podręcznikami. Dla uczniów, których tornistry nie zmieszczą się do szafki, zostanie wyznaczone przy portierni miejsce, gdzie będą mogli je bezpiecznie zostawić na czas pobytu w szkole.

Opiekunowie SU