• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Akcja "Przerwany marsz". Stwórzmy "Pamiętniki Pokoleń".

Mija 80 lat od wybuchu II wojny światowej.

"Przyroda wokół stawów" - nr projektu L9/14/VI autorstwa pani mgr Edyty Grabizny-Kusz dot. ścieżki wokół stawu Maroko.

Zagłosuj w VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

6 września uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Dniu Sportu – imprezie towarzyszącej obchodom Dni Załęża 2019. Podobnie jak przed rokiem można było uczestniczyć w czterech konkurencjach: piłce nożnej, tenisie stołowym, koszykówce oraz turnieju e-piłkarskim FIFA 2019.
W tym roku rywalizowaliśmy tylko w turniejach indywidualnych. Tenis stołowy został zdominowany przez naszych chłopaków. Zwycięzcą został Michał Kopecki, który w finałowych grach pokonał Bartosza Sumerę – II miejsce oraz Tomasza Kopeckiego – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

dni zaleza 2019