sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły Jan Turula z klasy 4b został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego konkursu ,,Polska i Polacy w czasie II wojny światowej”. Organizatorem konkursu jest fundacja "Funtasto" oraz Instytut Pamięci Narodowej. W ogólnopolskich rozgrywkach naszemu uczniowi udało się zająć trzecie miejsce, a tym samym znaleźć się w dziesiątce najlepszych finalistów. W lipcu Janek we Wrocławiu zawalczy o tytuł laureata. Trzymamy kciuki oraz życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Żmija

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony