al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
         bip logo    
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka

  • III Bieg Rodzinny

  • Wizyta gości z Erasmus+

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły Jan Turula z klasy 4b został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego konkursu ,,Polska i Polacy w czasie II wojny światowej”. Organizatorem konkursu jest fundacja "Funtasto" oraz Instytut Pamięci Narodowej. W ogólnopolskich rozgrywkach naszemu uczniowi udało się zająć trzecie miejsce, a tym samym znaleźć się w dziesiątce najlepszych finalistów. W lipcu Janek we Wrocławiu zawalczy o tytuł laureata. Trzymamy kciuki oraz życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Żmija

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny