al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Głosuj codziennie na Naszą szkołę - do 18.12. Zapraszamy!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

27.03.2015 r. to dzień w AP pod hasłem AKADEMIA SZTUKI - dzieci miały szansę obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Nie taki teatr straszny, jak go grają", a następnie podzieleni w grupach sami przygotowywali własne inscenizacje, używając do tego przydzielonych rekwizytów. Wszyscy świetnie bawili się podczas zabawy w teatr. Zobacz link ze zdjęciami.

22.05.1015 r. nasza drużyna wyruszyła na ECOpokaz Mody. Podczas spotkania dzieci samodzielnie przygotowywały stroje oraz miały za zadanie zaprezentować się na wybiegu dla modeli oraz modelek. Ten konkurs wygrała nasza Dominika. Gratulujemy!!! Zobacz zdjęcia.

27.05.2015 r. zorganizowane zostało spotkanie z Gwiazdą. W tym roku mieliśmy okazję poznać osobiście członków Kabaretu Młodych Panów. Dzieci miały możliwość porozmawiać z osobami tworzącymi ten kabaret, wysłuchać historii na temat ich drogi do kariery, wykonać sobie zdjęcia z bohaterami popołudnia oraz zebrać autografy. Zobacz zdjęcia.

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny