sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

27.03.2015 r. to dzień w AP pod hasłem AKADEMIA SZTUKI - dzieci miały szansę obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Nie taki teatr straszny, jak go grają", a następnie podzieleni w grupach sami przygotowywali własne inscenizacje, używając do tego przydzielonych rekwizytów. Wszyscy świetnie bawili się podczas zabawy w teatr. Zobacz link ze zdjęciami.

22.05.1015 r. nasza drużyna wyruszyła na ECOpokaz Mody. Podczas spotkania dzieci samodzielnie przygotowywały stroje oraz miały za zadanie zaprezentować się na wybiegu dla modeli oraz modelek. Ten konkurs wygrała nasza Dominika. Gratulujemy!!! Zobacz zdjęcia.

27.05.2015 r. zorganizowane zostało spotkanie z Gwiazdą. W tym roku mieliśmy okazję poznać osobiście członków Kabaretu Młodych Panów. Dzieci miały możliwość porozmawiać z osobami tworzącymi ten kabaret, wysłuchać historii na temat ich drogi do kariery, wykonać sobie zdjęcia z bohaterami popołudnia oraz zebrać autografy. Zobacz zdjęcia.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony