bip logo

• Jasełka

27.03.2015 r. to dzień w AP pod hasłem AKADEMIA SZTUKI - dzieci miały szansę obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Nie taki teatr straszny, jak go grają", a następnie podzieleni w grupach sami przygotowywali własne inscenizacje, używając do tego przydzielonych rekwizytów. Wszyscy świetnie bawili się podczas zabawy w teatr. Zobacz link ze zdjęciami.

22.05.1015 r. nasza drużyna wyruszyła na ECOpokaz Mody. Podczas spotkania dzieci samodzielnie przygotowywały stroje oraz miały za zadanie zaprezentować się na wybiegu dla modeli oraz modelek. Ten konkurs wygrała nasza Dominika. Gratulujemy!!! Zobacz zdjęcia.

27.05.2015 r. zorganizowane zostało spotkanie z Gwiazdą. W tym roku mieliśmy okazję poznać osobiście członków Kabaretu Młodych Panów. Dzieci miały możliwość porozmawiać z osobami tworzącymi ten kabaret, wysłuchać historii na temat ich drogi do kariery, wykonać sobie zdjęcia z bohaterami popołudnia oraz zebrać autografy. Zobacz zdjęcia.