mail sp58katowice.pl
  sp58 logo pr 09 bip logo librus

• Jasełka

Chłopcy dbają o kulturę fizyczną, systematycznie trenują. Niezmiennie biorą udział w biegach organizowanych przez Klub „Truchtacz” Mysłowice, a także zawodach pływackich organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „Manta” Kochłowice Ruda Śląska.
Na międzynarodowych zawodach pływackich w Herbach Kamil Staciwa zajął II miejsce na 100 m stylem motylkowym i III miejsce na 100 m stylem zmiennym. W klasyfikacji generalnej dla najlepszego zawodnika Kamil był na 6. miejscu, Jakub był w pierwszej 10. Ponadto chłopcy zostali wicemistrzami Śląska 12-latków w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym i brązowymi medalistami Mistrzostw Śląska w sztafetach 4x100 m stylem zmiennym. Zobacz zdjęcia.

medaleJK S

W szkolnych zwodach pływackich Kamil zajął I miejsce, natomiast Jakub - II.

Chłopcy wzięli  udział w III Biegu Rodzinnym (bieg na 2 km), w którym Kamil zajął I miejsce, natomiast Kuba - II miejsce. W biegu profilaktycznym „Biegam zamiast...” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 7 w Katowicach Kamil zajął III miejsce.