• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Akcja "Przerwany marsz". Stwórzmy "Pamiętniki Pokoleń".

Mija 80 lat od wybuchu II wojny światowej.

"Przyroda wokół stawów" - nr projektu L9/14/VI autorstwa pani mgr Edyty Grabizny-Kusz dot. ścieżki wokół stawu Maroko.

Zagłosuj w VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

15 grudnia 2017 uczniowie klasy  4d, 5c, 6c SP oraz klasy 1a SP wzięli udział w spotkaniach z przedstawicielem Europe Direct. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach wiekowych. Podczas ciekawych zajęć uczniom zostały przybliżone tradycje Świąt Bożego Narodzenia, w takich krajach jak: Wielka Brytania, Portugalia, Austria, Niemcy, Ukraina. Uczestnicy spotkania wykazali również dużą wiedzę na temat obchodów Świąt Bożego Narodzenia w Polsce. Każda lekcja podsumowana  została quizem wiedzy z nagrodami dla uczniów.